-- Reklam Alanı 9 --
-- Reklam Alanı 10 --

Çukurova Ana Haber Gazetesi Köşe Yazarı Sn:NEZİR ERTUĞRUL Yazısı

ASELSAN ve s400 dünya nın korkulu rüyası...

22:20:01 | 2019-07-10
-- Reklam Alanı 5 --

Ülkemizde ASELSAN Fabrikasının yaptığı silahlar, yaptığı uçaklar yarın ki nesillerimiz için çok güzel bir çalışma olduğunu beyan etmek isterim. Ayrıca ülkemiz tarafından alınacak olan S400 Hava savunma silahlarının bize çok faydasının olacağını düşünüyorum. Bu güne kadar sınırlarımız ve hava sahalarımız hep tehlike altındaydı. Herhangi bir saldırıya cevap verecek hava savunma sistemimiz yoktu. Ama bugün S400 hava savunma sistemiyle hava sahalarımıza yapılacak ihlallerde otomatik olarak harekete geçecek ve bu ihlalleri yok edecektir. Alınan yeni savunma sistemimizin Ülkemiz, devletimiz, bayrağımız ve milletimiz için hayırlı olsun. Bu tür silahlara ihtiyacımız çok ve inanıyorum ki S400’ler düşmanların korkulu rüyası olacaktır.

ASELSAN fabrikamızda yapılan yeni silahlar yeni uçakların daha modern hale gelmesi, insansız hava araçlarının çoğalmasını ve bu araçların güvenlik güçlerimizin daha sağlıklı bir şekilde kullanmalarını isterim. Bu araçların güvenlik güçlerimizin güvenliğinde önemli rol alacağını belirtmek isterim. Dünya artık teknoloji üzerinden saldırıyor ve teknolojiyle ayakta duruyor. Ülke olarak biraz geride kalsak ta sağ olsun devletimiz ASELSAN fabrikasının temellerini attı ve o günden bu yana dünya gündemine oturacak silahlar üretti. İnşallah daha büyük başarılara ASELSAN fabrikası sayesinde imza atarız. Devletimizin ülkemiz için yaptıklarını unutmamız lazım. S400 hava savunma sistemini az da olsa açıklamak istedim. Siz değerli vatandaşlarımızı bilgilendirmek istedim. Ayrıca daha bilmediğimiz nice S400’lerimiz var bunu söylemek isterim. Her zaman devletimizin, bayrağımızın ve milletimizin yanında olduğumuzu ve bu birliğimizi hiç kimsenin yıkamayacağını belirtmek isterim.

Teknoloji çağındayız bu konuda ülkemiz için elimizden ne geliyorsa vatandaş olarak yapmamız gerekmektedir. Bu ülke hepimizin hepimiz aynı gemideyiz. Bu gemi batarsa hepimiz batarız. Gemi ayakta olduğu kaldığı sürece bizde ayakta kalırız. Bizim başka bir ülkemiz yok başka gidecek bir yerimiz yok onun için ülkemiz için elimizden ne geliyorsa yapalım…

-- Reklam Alanı 6 --


ETİKET :  

Tümü