-- Reklam Alanı 9 --
-- Reklam Alanı 10 --

İclal Aydın Adanalı okurlarıyla D&R’da buluşuyor

23:03:28 | 2019-11-27
-- Reklam Alanı 5 --

İclal Aydın Adanalı okurlarıyla D&R’da buluşuyor

İclal Aydın, D&R Live etkinlikleri kapsamında kitapseverlerle buluşuyor. Ünlü yazar, “Kalbimin Can Mayası” isimli yeni kitabını 30 Kasım Cumartesi günü saat 14.00’te okurları için imzalıyor. Etkinliğe, D&R Adana Osmaniye mağazası ev sahipliği yapacak.

 

İclal Aydın, D&R Live etkinlikleri kapsamında D&R Adana Osmaniye mağazasının konuğu oluyor. “Kalbimin Can Mayası” isimli kitabı için düzenlenecek imza gününde Adanalı okurlarıyla buluşacak Aydın, yeni kitabını sevenleri için imzalayacak. Etkinlik, 30 Kasım Cumartesi günü saat 14.00’te başlayacak.

Kitap hakkında

Kapalı bir kapının iki tarafında iki insan duruyor. Rüçhan ve Nesrin. Türkân ve Mine. Kartal ve Somer. Peki, bir sonraki nesilden Defne ve Somer’in öteki kızı Kiraz kendi aralarındaki kapıyı aralarsa, diğer kapalı kapılara ne olur? Dün, bugün ve yarın, bir neslin yolunda kesiştiğinde hikâyeler nasıl değişir? Belki de, Kiraz’ın Defne’ye söylediği gibi bir aynaya tutulur bütün hikâyeler: “Büyürken, genç kız olurken fark ettim ki, benim annem de sen ve senin annen için öteki kadın. Annelerimize yaşatılan reddedilişin iki ucuyduk seninle. Rüçhan Hanım’ın ölüme giderken hüzünle baktığı bir aynayız biz. Birimiz aynanın sırrı, diğerimiz camıyız.” Üç kız kardeş Türkân, Dönüş ve Derya’nın hikâyesi, Ayvalık’ta kaldığı yerden, bağımsız kurgusu ve tanıdık karakterleriyle devam ediyor.

 

 

-- Reklam Alanı 6 --


ETİKET :  

Tümü