-- Reklam Alanı 9 --
-- Reklam Alanı 10 --

TÜRKİYE’DE İLK DEFA DOĞA PİKAP-OTO AKSESUARDA DEVASA HİZMET

00:40:10 | 2019-07-22
-- Reklam Alanı 5 --

Doğa Pikap Oto Aksesuar araç içi ve araç dışı aksesuarlar, koltuk minderleri, koltuk kılıfları, oto paspas, jant göbeği, krom nikelaj şerit, torpido şeritleri ve daha onlarca farklı kategoride ürünleri, oto aksesuar ürünlerini indirimli fiyatlarla bulabilirsiniz. Kredi kartı ile online ödeme, havale & eft ile ödeme ve kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçerek, istediğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. 

Online  satış yaptığımız Doğa Pikap Oto Aksesuar adıyla faaliyet gösteren firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi benimseyerek kendini sürekli yenileyen ve gereksinimler dahilinde kendisini güncelleyerek profesyonelleşme adına sürekli mesafe kat eden bir kuruluştur.

 

Doğa Pikap Oto Aksesuar Araba Aksesuarları Toptan ve Perakende Satışı

Firmamız müşterilerine online olarak profesyonel hizmet vermektedir. Web sitemize bağlı facebook, instagram ve youtube hesaplarımız aktif olarak kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak müşteri hizmetleri arayarak veya web sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarımız aracılığı ile müşterilerimiz diledikleri an bizimle irtibat kurabilirler.

  

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyet gösteren Doğa Pikap Oto Aksesuar iade ve değişim konusunda da sizlere kolaylık sağlamaktadır. Prosedürde belirtilen şartlar yerine getirildiği takdirde ürünlerin iade ve değişimi kolayca yapılmaktadır.

 

Sizler de aracınız için gerekli olan her türlü araç içi, araç dışı aksesuar çeşitleri ve kişiye özel ürünü Türkiye’nin her yerinden kolayca sipariş edebilir Doğa Pikap Oto Aksesuar güvencesiyle teslim alabilirsiniz.

 

otomotiv sektörüne yedek parça satışı ile faaliyetlerine başlayan Doğa Pikap Oto Aksesuar üretim sahasında bugün başta pıck-up, suv, jeep, ağır ticari ve hafif ticari araçların her türlü alüminyum, krom ve poliüretan hammaddeden olmak üzere ön koruma barları, yan basamak barları, arka koruma barları, tavan portbagajları ve çeki demirleri gibi birçok ürünün imalatını ihracat ve ithalatını yapmaktadır.İyi hizmet ve kalite değerleri ile sektörde lider olmayı hedefleyen DOĞA tasarımları, yenilikçi anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile sektörde öncü olmaya adaydır. Gelecek vaad eden yatırımları ile yenilikçi zihniyete özen göstermekte ,her zaman müşterilerini memnun edecek şekilde kaliteli ürünler sunmuştur ve sunmaya devam edecektir.

Doğa Pikap Oto Aksesuar markası adı altında marka tescilli tek firmadır. 

Bize çalışmalarımızda bu gücü veren tüm iş ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz...

-- Reklam Alanı 6 --


ETİKET :  

Tümü